1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivana2011
Последна активност:
21 ноември 2015
Зачленет:
18 Декември 2011
Мислења:
41
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1985 (Возраст: 35)

Сподели

ivana2011

Intern, Машко, 35

ivana2011 последен пат беше виден (како):
21 ноември 2015