• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
ivan_wolf
Реакции
3
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • turni recnikot go baram poveke od 1 mesec te molam pratimi go pacot serialot ili bilo sto za da go aktiviram bidejki ima mn jaka zastita za toa ke ti dadam bilo ama bilo kakov program operativen sistem igra. Haker sum i mi treba taa aplikaciija te molam da mi dades se sto imas vo vrska so turni recniv verzija voyager...
  zdravo ivan
  bi sakala i jas da goprezemam ovaj rechnik na rapidshare sto e pa te molam isprati mi se sto treba za toa i objansimi go patoto kako da go storam toa.inaku neznam sto e toa pachovash so pachot i reg file.. danke mnogu hehe
  Druze, mene mnogu bi mi koristel patchot i reg-fileot za turni recnikot pa bi ti bil vecno blagodaren dokolku mi go ispratis :)

  Blagodaram..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно