1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ivan88's Recent Activity

 1. ivan88 одговори на темата Apple паметни телефони - генерална дискусија.

  Пиши дали функционира ако не е проблем...имам и јас еден iPad2.

  18 ноември 2019 во 19:55
 2. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Зоте Брос.

  Анхоч и Сетек имаат по 50 локали како тој еден што сега ќе го има Зоте. Разлика до нив има како Македонија до Германија.

  15 ноември 2019 во 19:23
 3. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на Daniel86 во темата Зоте Брос.

  Ти пријателе не престануваш да тресеш зелени по форумов никако. Секое мислење бисер балкански. Quart биле добри ама ST биле за никаде......

  15 ноември 2019 во 19:19
 4. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на SiPy` во темата Зоте Брос.

  Секоја чест за анализава. Ретко кој има ваков капацитет, ми се допаѓа како размислуваш.

  15 ноември 2019 во 19:19
 5. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на Astro во темата Трансфер од лаптоп на лаптоп.

  Ви препорача Гојдо горе да не лупате глупости, не помагате на ниеден начин. Секој производител различно ги лиценцира своит производи на...

  15 ноември 2019 во 10:28
 6. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на NanoCell во темата Трансфер од лаптоп на лаптоп.

  Секој софтвер си има своја логика/правила за лиценците. Зависно од тоа каква лиценца била купена, можеби софтверот има опција за...

  15 ноември 2019 во 10:24
 7. На ivan88 му/ѝ се допаѓа мислењето на bicikle во темата Aliexpress.

  не, оти не ми стигна картонче, а и да донесат ги фрлаат, а не е толку тешко да се распределат, негова должност е, не е моја, плата зема...

  14 ноември 2019