1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivan1real
Последна активност:
15 ноември 2013
Зачленет:
20 Април 2010
Мислења:
52
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
20

Следачи 1

Сподели

ivan1real

Intern

ivan1real последен пат беше виден (како):
15 ноември 2013