1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivan1500
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 09:05
Зачленет:
10 Септември 2009
Мислења:
436
Допаѓања:
1,256
Поени од трофеи:
315
Пол:
Машко
Занимање:
MCSA / MCITP / CEH / CCENT

Сподели

ivan1500

Practice makes perfect, Машко

ivan1500 последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 16 oктомври 2019 во 09:05