1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ivan mihajlovikj
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 01:56
Зачленет:
19 Јануари 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

  1. D
Пол:
Машко
Роденден:
30 Јули 1986 (Возраст: 33)

Сподели

ivan mihajlovikj

Intern, Машко, 33

ivan mihajlovikj последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020 во 01:56