1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
itstheigyg
Последна активност:
2 Април 2020 во 13:44
Зачленет:
21 Мај 2017
Мислења:
348
Допаѓања:
293
Поени од трофеи:
155
Пол:
Машко
Роденден:
11 Јуни 1902 (Возраст: 117)

Сподели

itstheigyg

Gaining Experience, Машко, 117

itstheigyg последен пат беше виден (како):
2 Април 2020 во 13:44