• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
I
Реакции
4
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • zdravo zainteresiran sum za plocata na 478 soket , jas sum od strumica pa ,moze li po kargo ili posta ,da se dogovorime da se prati ili dajte predlog. pozdrav
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно