• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од it_trajko

  1. I

    Пишување За Сајт Како Е-бизнис/работа

    Секако подфорумов е за бизнис па еве една понуда од мене. Па ме интересира дали има заинтересирани луѓе за соработка во уредувањето на веб сајт. Моментално бараме џуниор писатели кои би биле заинтересирани да пишуваат статии за македонски портал. Накратко, пожелно е да имате искуство со работа...
На врв Дно