• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од IT_Master

 1. I

  Заработете преку интернет!

  Еве еден линк. Тазе ми е симнат, не сум го разработил, ама вреди да се изанализира: http://0.mk/4da3
 2. I

  Кој сака да заработи од интернет!

  И јас го симнав сабајлево. Топ е. Ама има и малку доработка. Нормално секој за себе. Големо фала иначе :bravo:
 3. I

  Кој сака да заработи од интернет!

  Јас колку што сум загледал на интернет 99% се на англиски. Камо да излезе наешто и на македонски. Ама среќа стварно се лесни и доста привлечни. Ќе видиме следен бонус како ќе изгледа. :ha:
 4. I

  Кој сака да заработи од интернет!

  И јас добив бонус. Прво мислев да не е некоја наградна игра, ама иѕгледа секој претплатен читател добива. А и списанието е кул! Многу информации од софтвер, хардвер, интернет, игри, мобилни, ... Препорака и од мене. Вреди да се има како ИТ иѕвор. http://espace.mk
На врв Дно