1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IT_Master
Последна активност:
17 Мај 2011
Зачленет:
9 Февруари 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
Април 15

Сподели

IT_Master

Intern

IT_Master последен пат беше виден (како):
17 Мај 2011