1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IT Boss
Последна активност:
30 Август 2011
Зачленет:
2 Јуни 2010
Мислења:
194
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
0

Сподели

IT Boss

Intern

IT Boss последен пат беше виден (како):
30 Август 2011