1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Ismet ги следи

 1. D

  Администратор
  Мислења:
  3,247
  Допаѓања:
  1,703
  Поени од трофеи:
  802
 2. S

  pwnz0r1lla
  Мислења:
  1,550
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  367