1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Ismet

 1. Fatihh

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  372
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  235
 2. secure.boy

  Intern
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  412
 3. xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,142
  Допаѓања:
  1,131
  Поени од трофеи:
  465