1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
iq1
Последна активност:
25 oктомври 2012
Зачленет:
20 Јануари 2010
Мислења:
173
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
20

Сподели

iq1

Intern

iq1 последен пат беше виден (како):
25 oктомври 2012