1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
iPhoneMK.com
Последна активност:
7 Септември 2009
Зачленет:
5 Јануари 2009
Мислења:
9
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Сподели

iPhoneMK.com

Intern

iPhoneMK.com последен пат беше виден (како):
7 Септември 2009