Неодамнешна содржина од Invictus

 1. I

  Investiranje online

  Ne taka losa investicija, razgledaj.... http://www.etoro.com :bravo:
 2. I

  Информација за форум

  Здраво Заинтересиран сум да покренам сопствен форум... (т.е ќе ми треба некој да ја заврши цела таа работа) Што се ми е потребно? имам некоја идеја што ќе треба да се модифицира малку форумот( доколку е изводливо ) изглед, банерче,лого итн... дали ќе најдеме некој готов темплејт ...
 3. I

  Поздрав

  Здраво и од мене , добро ве најдов , т.е ве знам некое извесно време и често ве посетувам, но еве сега ја извшив мојата регистрацијата. Одличен форум , честитки и многу успех во иднина. :bravo:
 4. I

  Online quiz

  Здраво Сакам да направам онлине веб квиз кој ќе го објавувам на интернет страница, е сега ми треба помош како се тоа да го изведам , која алатка, како да го објавам итн... Благодарам
На врв Дно