1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
INTEL-fan
Последна активност:
14 Јануари 2012
Зачленет:
15 Август 2011
Мислења:
70
Допаѓања:
4
Поени од трофеи:
10

Сподели

INTEL-fan

Intern

INTEL-fan последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2012