1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
INSTALATOR
Последна активност:
5 Август 2008
Зачленет:
20 ноември 2007
Мислења:
28
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

INSTALATOR

Intern

INSTALATOR последен пат беше виден (како):
5 Август 2008