1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
InfinitySquared
Последна активност:
25 Април 2013
Зачленет:
30 Март 2013
Мислења:
32
Допаѓања:
17
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

InfinitySquared

Intern, Машко

InfinitySquared последен пат беше виден (како):
25 Април 2013