1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
infamous21
Последна активност:
12 oктомври 2019 во 00:07
Зачленет:
23 oктомври 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Сподели

infamous21

Intern

infamous21 последен пат беше виден (како):
12 oктомври 2019 во 00:07