• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од imtotallyfucked

 1. I

  Лаптоп на вештачење - неколку прашања

  Значи глеам многу дискусии ау мау ова она ама нема одговор штета а иначе кој што сака нека мисле дали сум јас тоа или не јас ви реков дека ми е другар и тоа многу добар другар а да докажувам немам намера не дека не можам него глупо е што корист не сум дојден за тоа. Дојден сум за да прашам што...
 2. I

  Лаптоп на вештачење - неколку прашања

  Здраво, Имам еден другар кој од скоро го обвинија демек хакирал некој сервер на а1 што ти знам тамо и му дојде полиција дома и му го зедоа компјутерот и што е најлошо и лаптопот, му рекле дека ќе ги пратат на вештачење во скопје а бидејќи тој студира на електро и баш сега лаптоп му треба како...
На врв Дно