1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

imortel's Recent Activity

  1. На imortel му/ѝ се допаѓа мислењето на Steff_Maja во темата Torrent Invites Giveaway.

    Имам 5 invites за IP Torrents.

    31 Мај 2020 во 09:22