1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
iMan
Последна активност:
14 Јануари 2016
Зачленет:
1 Септември 2009
Мислења:
41
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
24 Август 1996 (Возраст: 23)

Сподели

iMan

Intern, Машко, 23

iMan последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2016