1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Illusion90
Последна активност:
9 Мај 2020
Зачленет:
30 ноември 2015
Мислења:
3
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
15 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

Illusion90

Intern, Машко, 30

Illusion90 последен пат беше виден (како):
9 Мај 2020