• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од illusi0n

 1. I

  Во филмовите е лесно.

  Тоа не го може секој :D
 2. I

  Шпиц и Чернобил

  Можеби и оваа би им одговарала :lol:
 3. I

  skolski kompjuteri

  Мислам дека дечкото под ‘‘активирање‘‘ мислеше да се конектира на некоја мрежа. :)
 4. I

  Чувајте се од лажниот антивирус од Microsoft

  Малку офтопик, не е лажниот антивирус од MS, нели вистинскиот е ? :rolleyes:
 5. I

  Како да откриете Facebook измама - Чекор по Чекор

  И не е толку паметно ако симнувате многу работи од интернет (посебно торенти)...
 6. I

  Google Logos

  Искрено кажано, наместо двете О едни ѕвоничиња да ставеа ќе беше 100х подобро...
 7. I

  HD Video 1920 x 1080 problem

  Нов процесор...или 720p со послаб bitrate :)
 8. I

  A1 бара web програмер

  Kаква работа ќе биде ако не ти платат?
 9. I

  hai

  Гимназија q_Q Фала @ all :D
 10. I

  hai

  hai, се викам Горан, од Штип, 15 год...работам PS, AE, Illustrator, 3Ds max...знам HTML i PHP, сеа у школо паскал лолз поз
На врв Дно