1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Ilija Milcinoski ги следи

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,654
  Допаѓања:
  2,658
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,556
  Допаѓања:
  25,679
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. FrukaZ

  Gaining Experience, Машко, 23, од Prague
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  361
  Поени од трофеи:
  205
 4. goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,334
  Допаѓања:
  1,120
  Поени од трофеи:
  355
 5. hebocig

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  653
  Допаѓања:
  139
  Поени од трофеи:
  215
 6. krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,155
  Допаѓања:
  9,767
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,349
  Поени од трофеи:
  492
 8. omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,302
  Допаѓања:
  2,702
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,795
  Допаѓања:
  3,264
  Поени од трофеи:
  1,657