1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ilija D
Последна активност:
4 Февруари 2011
Зачленет:
4 Февруари 2011
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
30 Март 1989 (Возраст: 31)

Сподели

Ilija D

Intern, 31

Ilija D последен пат беше виден (како):
4 Февруари 2011