• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
I
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво Илинка,
  кажи ми точни спецификации за проектот, имам јас познавања од ASP.NET
  со C#.NET.. кажи ми и за кога ти е и на кој факултет си (претпоставувам не си
  на ФЕИТ, таму за сега немаме вакви проекти.. :) )

  Поздрав, DekoRoker

  ПС. Пиши ми на
  [email protected], тука ретко читам приватни пораки.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно