1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ileste
Последна активност:
16 Јуни 2019 во 01:19
Зачленет:
26 Јануари 2012
Мислења:
1,247
Допаѓања:
305
Поени од трофеи:
355

Следачи 1

Роденден:
15 Јануари 1988 (Возраст: 31)

Сподели

ileste

Gaining Experience, 31

ileste последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2019 во 01:19