1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
@ILE@
Последна активност:
22 Јули 2019 во 10:18
Зачленет:
21 oктомври 2010
Мислења:
173
Допаѓања:
69
Поени од трофеи:
247

Ги следи 2

Пол:
Машко
Роденден:
ноември 23

Сподели

@ILE@

Gaining Experience, Машко

@ILE@ последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Data Roaming, 22 Јули 2019 во 10:18