1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ile bocev's Recent Activity

 1. На Ile bocev му/ѝ се допаѓа мислењето на gOJDO во темата Дали денеска, што и да земам, ќе видам подобрување од оверклокуван Сенди?.

  Така е! Треба да се гледаат порничи и парите на п*чки да се трошат!

  17 Јули 2019 во 03:59
 2. На Ile bocev му/ѝ се допаѓа мислењето на deki1 во темата Фискалните и гаранциите.

  Ако пишува колку е повратот на ддв одма ќе се откажеш од наредно скенирање фискални.

  17 Јули 2019 во 03:40
 3. Ile bocev започна нова тема:

  Проблем со Instagram продавница

  Дечки отворив instagram bussines онака од радозналост да видам како оди. Направив и профил на фејсбук но од некоја си непозната причина...

  Форум: Е-Бизнис

  12 Јули 2019
 4. На Ile bocev му/ѝ се допаѓа мислењето на Lokvan во темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  Неколку прашања. Што сакаш да правиш со климата, само да ладиш, и да ладиш и да грееш? Ако те интересира и греење, со што се грееше...

  12 Јули 2019
 5. Ile bocev одговори на темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  А разлика помеѓу нео и вивакс која е? Се исплатат ли тие 100 евра плус.

  12 Јули 2019