1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ilakis
Последна активност:
8 Мај 2020
Зачленет:
11 Декември 2008
Мислења:
31
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
180
Пол:
Машко
Роденден:
1 Април 1988 (Возраст: 32)
Локација:
Скопје
Занимање:
ИТ Администратор

Сподели

ilakis

Intern, Машко, 32, од Скопје

ilakis последен пат беше виден (како):
8 Мај 2020