Неодамнешна содржина од Il Magio

 1. Il Magio

  Мојот десктоп

  Џанки ако може линк до раинметер скинот или што и да е,фала однапред :) и линк до позадината.
 2. Il Magio

  Avira Antivir Premium Security Suite проблем

  А зошто не си ставиш Eset Smart Security Bussines edition ?? Јас го користам веке 1 година,до сега се немам пожалено од него,секоја недела-две скенирам со него и со malware-bytes и немам проблеми...
 3. Il Magio

  Мојот десктоп

  Мојот десктоп...искрено ми е мрза да инсталирам Виндоус 7,уште си дремам со темава Виндоус 7 :spienje:
 4. Il Magio

  CS Version: Македонија

  Или јас сум слеп или немам добар вид :P Дај постави тука линкот ако смееш,а ако не пракај на ПП...знам те замарам :P
 5. Il Magio

  CS Version: Македонија

  Ае од 1 да ја симнам пошо нетов за овој месец толку,умре :boxer: Е сеа HijackHacker дај прати ми на ПП ако можеш што било за на 1 одма да ја симнам играта или пак дај ми го блогот твој ке се снајдам. Фала однапред
 6. Il Magio

  [туторијал] Rainmeter конфигурирање.

  Гледав се по твојот туторијал и сеа пример доле на таскбарот стои 15:30 на Rainmeter-от е 13 часот :(
 7. Il Magio

  [туторијал] Rainmeter конфигурирање.

  JunkieMKD многу добар туторијал,секоја чест :) Но саатот зашо касни брат (мислам на првиот туторијал за времето што е) дали е до нетот или нешто друго е ??
 8. Il Magio

  Софтвер за режање?

  Друже симни си посебна програма за бришење фајлови нешто како Your Uninstaller добра програма,брише се заедно со секој фајл што го делиташ. И после инсталирај си Ashampoo Burning studio 9,работи перфектно.
 9. Il Magio

  Кој антивирус го користите

  Веке 4 месеци користам Eset Smart Security во склоп со SuperAnty spaywer и до сега сум немал никакви проблеми со вируси,дај боже така и да продолжи :) А пред тоа имав лиценцирана Аvira и мислев дека си ја врши работата,додека еден ден не ми чукна да го инсталирам пак Esetot,мојата прва љубов...
 10. Il Magio

  Паѓаат веб страните во Македонија

  Сеа листам низ форумиве и на Кајгана ова го начекав... Database error The Кајгана форум database has encountered a problem. Please try the following: Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser. Open the forum.kajgana.com home page, then try to open another...
 11. Il Magio

  Здраво на сите !

  Ве читам веке подолго време и се одлучив да се регистрирам на форумов :):) Од Скопје сум и тоа...сеа за сеа :)
На врв Дно