1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ikonomist
Последна активност:
20 Јануари 2009
Зачленет:
20 Јануари 2009
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
28 Декември 1970 (Возраст: 49)

Сподели

ikonomist

Intern, 49

ikonomist последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2009