1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
iivviiccaa
Последна активност:
18 Април 2014
Зачленет:
21 ноември 2008
Мислења:
303
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
45

Ги следи 3

Следачи 1

Сподели

iivviiccaa

Intern

iivviiccaa последен пат беше виден (како):
18 Април 2014