• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

iigarfield

Роденден
17 февруари 1989 (Возраст: 32)
Прекар
garfield
Професија
student
Музика
dance, house, latino, pop, rock ..
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=lKSFIqrvZKA
Програмски јазици
c++, java
Најчесто користени апликации
visual studio 2008, word, skype, msn, ...
Омилен спорт
kosarka
На врв Дно