1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
IgorYNWA
Последна активност:
16 ноември 2019 во 13:34
Зачленет:
22 oктомври 2014
Мислења:
7
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
24 Февруари 1998 (Возраст: 21)

Сподели

IgorYNWA

Intern, Машко, 21

IgorYNWA последен пат беше виден (како):
16 ноември 2019 во 13:34