• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од igorricar

 1. I

  проблем со Toshiba satellite L-50-B 1DG

  еве слики од device manager
 2. I

  проблем со Toshiba satellite L-50-B 1DG

  Здраво, имам проблем со лап топот. Го купив негде во август, без OS, пробав да инсталирам windows 7 и никако не ми успеваше иако сум инсталирал 100 пати на други компјутери. Прашав кај што го купив и ми рекоа дека на тие нови компјутери неможело да се става 7-ца, само 8 па нагоре?! Пробав со...
На врв Дно