• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IgorL

Роденден
25 октомври 1986 (Возраст: 34)
Пол
Машки

Трофеи

 1. 10

  Јас го тоа бендисувам

  Добивте 25 позитивни реакции на вашите пораки.
 2. 10

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.
 3. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 4. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно