1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by igorkrst

 1. igorkrst
  Никој?
  Мислење од: igorkrst, 21 Февруари 2010 Во форумот: VPN и VLAN
 2. igorkrst
 3. igorkrst
 4. igorkrst
  Испрати

  Kakov UPS

  земи си sohomec
  Мислење од: igorkrst, 14 Јуни 2009 Во форумот: Oстанато
 5. igorkrst
 6. igorkrst
 7. igorkrst