1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
igorkrst
Последна активност:
20 Февруари 2012
Зачленет:
13 Јули 2007
Мислења:
400
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
40

Следачи 1

Сподели

igorkrst

Intern

igorkrst последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2012