1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Igorigor80
Последна активност:
18 Август 2016
Зачленет:
14 Август 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
5 Март 1980 (Возраст: 39)

Сподели

Igorigor80

Intern, Машко, 39

Igorigor80 последен пат беше виден (како):
18 Август 2016