1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
igordimovski
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 07:05
Зачленет:
23 Мај 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1968 (Возраст: 52)

Сподели

igordimovski

Intern, Машко, 52

igordimovski последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 07:05