1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

igor_xxxx's Recent Activity

 1. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата Netflix во Македонија.

  Сериозно купувањето нов акаунт секој месец и потенцијални прекини во функционирањето на истиот го рачунаш за поедноставно решение од...

  5 Април 2020 во 22:49
 2. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата Предлог Let's make IT forum safe again.

  Добравечер, Во услови на зголемено присаство во домот и значително намалено отсаство од истиот, поради моментланата ситуација нели,...

  Screenshot_3.jpg Screenshot_2.jpg Screenshot_1.jpg 4 Април 2020 во 08:38
 3. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на Oktar во темата Искуство со Computer Universe.

  Ти даваат ибан и свифт и идеш во банка плаќаш со уплатница или ако имаш електронско банкарство плаќаш онлајн. Чисто да знаеш, не е...

  3 Април 2020 во 18:19
 4. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на WeiWuWei во темата Netflix во Македонија.

  френдли ремајндер Money Heist part 4 е излезен рајт нау

  3 Април 2020 во 11:33
 5. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на alexmk во темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Nesto novo, nesto staro,[ATTACH] no vo ove vreminja neophodno bar za mene.

  IMG_20200204_134744_resized_20200204_020324819.jpg IMG_20200204_134744_resized_20200204_020324819.jpg 3 Април 2020 во 11:18
 6. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на Psycore во темата Со што последно сте се подновиле? #2 (без компјутерски делови) (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!).

  [ATTACH] Од кај Амски, нешто над горенаведената цена.

  upload_2020-3-31_22-54-49.png 3 Април 2020 во 08:43
 7. igor_xxxx одговори на темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Од тие таквите другари треба најмногу пазење :D

  1 Април 2020 во 15:53
 8. На igor_xxxx му/ѝ се допаѓа мислењето на InSides во темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Тој што те зезнал да си ставиш грамофон во системот не ти е другар.

  1 Април 2020 во 15:52
 9. igor_xxxx одговори на темата Аудио опрема: Слушалки, засилувачи, звучни карти, звучници, HI-Fi (аудиофилска дискусија).

  Со оглед на тоа што во изминатиов период имам повеќе од доволно слободно време заради ситуацијава околу нас, се решив да се зафатам во...

  1 Април 2020 во 13:37