1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои igor_xxxx ги следи

 1. jovce.

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  487
  Допаѓања:
  242
  Поени од трофеи:
  392
 2. lamja

  Gaining Experience, Машко, 37, од Skopje
  Мислења:
  424
  Допаѓања:
  181
  Поени од трофеи:
  392