1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

igor_igor's Recent Activity

 1. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на artweb во темата Отварање на фирма во Македонија.

  Одличен одговор... Само да дополнам дека покрај трошоците што ги наведе плус има трошок еднократно 100 еур за адвокат при основањето и...

  26 Февруари 2020 во 21:17
 2. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на goce03 во темата Отварање на фирма во Македонија.

  Би сакал да се информирам повеќе во врска на отварање на ДООЕЛ за моите потреби. Ќе се потрудам да ви објаснам кој е мојот бизнис модел...

  26 Февруари 2020 во 20:59
 3. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на olikomerc во темата Интернет кафе !?.

  Батали

  25 Февруари 2020 во 03:05
 4. igor_igor одговори на темата Добре ве најдов.

  Добредојде. :mario:

  23 Февруари 2020 во 20:52
 5. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на Weeaboo во темата Добре ве најдов.

  Здраво другари и другарки од ИТ заедницата. Долго време го демнам форумот и конечно собрав храброст и сила да ја надминам мрзата и да...

  23 Февруари 2020 во 20:51
 6. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на Gucci во темата Intel Pentium G3220 / G3250.

  G3220 - 700 денари G3250 - 800 денари

  23 Февруари 2020 во 16:04
 7. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на xhktw во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  Мал рефреш на сетапот: XFX RX 580 8GB - 5000 од форумов BenQ RL2455 - 4000 од форумов Redragon Kumara K552W RGB - 2500 од Галерија [IMG]

  23 Февруари 2020 во 15:27
 8. igor_igor Прикачи датотека во темата Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!.

  BENQ 24" GW2480E IPS купен од Анхоч за 6,580 ден. со 3 годишна гаранција. ;) [ATTACH] [ATTACH]

  20200221_194227.jpg 20200221_194047.jpg 23 Февруари 2020 во 15:18
 9. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на Pane24 во темата Разлика меѓу две матични за мајнинг.

  4гб картите уште 6-7 месеца се предвидени за копање , потоа канта. ДАГ фајлот му е сеа на скоро 3.6ГБ

  22 Февруари 2020 во 16:34
 10. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на cele_x во темата Купувам графичка.

  Им благодарам на сите за понудите. Графичка купена Може Клуч

  22 Февруари 2020 во 12:07
 11. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на StalkeR во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Поздрав до @igor_igor, +1. Се најдовме, муабет на кратко оти бев во брзање... :) Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22 Февруари 2020 во 12:03
 12. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на Pane24 во темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Исто и за тебе +100 за да не морам да спомнувам секоја недела хахаха , овака барем однапред :P

  21 Февруари 2020 во 23:58
 13. igor_igor одговори на темата Позитивни искуства со продажба на хардвер/предмети ( од членови на It.com.mk).

  Позититвно со @StalkeR и со @Pane24 :cool: Пане го споменувам вака со други, наспроти тоа ќе треба секоја недела да пишувам позитивни за...

  21 Февруари 2020 во 23:47
 14. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на StalkeR во темата 2x4GB HyperX Fury 1866MHz.

  Продадени! Клуч. Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  21 Февруари 2020 во 23:39
 15. На igor_igor му/ѝ се допаѓа мислењето на JunkieMKD во темата Ретро хардвер.

  За момент помислив Х. Мицкоски е

  21 Февруари 2020 во 23:37