1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат igor_igor

 1. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,649
  Допаѓања:
  2,653
  Поени од трофеи:
  1,627
 2. cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  270
 3. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  978
  Поени од трофеи:
  842
 4. kire_33

  Gaining Experience, Машко, 32, од Прилеп ебаго
  Мислења:
  167
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  150
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 6. STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707