1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Igor97MKD
Последна активност:
17 Февруари 2020 во 23:14
Зачленет:
1 Декември 2014
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1997 (Возраст: 23)

Сподели

Igor97MKD

Intern, Машко, 23

Igor97MKD последен пат беше виден (како):
17 Февруари 2020 во 23:14