1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Igor79
Последна активност:
7 oктомври 2012
Зачленет:
4 oктомври 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
11 Април 1979 (Возраст: 40)

Сподели

Igor79

Intern, Машко, 40

Igor79 последен пат беше виден (како):
7 oктомври 2012